Galeria
Dla naszej firmy klient to nie tylko człowiek który u nas dokonuje zakupu - to także kompan , o którym nigdy nie zapominamy przy każdych zabawach organizowanych przez naszą firmę.

Nasza firma organizowała piknik na którym się bawili klienci naszej firmy. Ten czas staraliśmy się im zająć soczysta golonką ,świetną zabawą przy zespole „OMEN BAND” z krakowa oraz pokazem najnowszych mercedesów salonu ZASADA z Krakowa.
Cała impreza była przedewszystkim targami i pokazami nowości jakie oferujemy przez firmy których jesteśmy dystrybutorami. Można było porozmawiac z fachowcami, technikami i przedstawicielami tych firm.

null null
 
null null
null null

null null
null null

A teraz to było spotkanie na " wysokim szczeblu" - wysokim bo wysoko w górach z wysokimi choinkami i wielkim śniegiem. Było ognisko, kulig konny i jak w górach przy -10° - pyszny grzaniec.Była też pyszna baranina i wiele innych przysmaków. Jak to przy dobrej zabawie nie może zabraknąć orkiestry a jak w górach to musi być tylko góralska i była. Przygrywała od początku poprzez kulig w lesie do samego końca jak baca wymówił czarodziejskie słowa " mom już dosyć - ide spać  " to było już ok godz. 5.30. Goście z całej Polski byli pod wielkim wrażeniem zdjęcia mówią same za siebie.
null null
null null
null null
null null
null null

Sprawność ducha i umysłu to sprawność ciała zatem aby dostarczać Państwu zadowolenia z naszego personelu staramy się zażywać sportu. Tak też rozgrywamy mecze piłkarskie w których co prawda nie wiadomo nigdy kto wygrał lecz jakby to nie najważniejsze. Rozegraliśmy kilka meczów m.in. mecz z firmą SENSO z miejscowości Brody. Mecz odbył się na festynie w Zebrzydowicach. Zdjęcia niebawem się znajda na stronie.

xxx

A z naszymi klientami dobrze żyjemy nie tylko do 17.00 . Atmosfera u nas panująca jest ciagle wesoła. Nasi klienci nawet swój wolny czas lubia spędzać razem z nami i robic to co lubia czyli.... . Ci klienci akurat dla nas i dla nszych pracowników zagrali jeden z najlepszych koncertów muzycznych. Zabawa była na 102.
null null
null null

Jeśli na naszej stronie nie znaleźliście Państwo produktu którego potrzebujecie, prosimy o kontakt mailowy na esklep@stolmet.pl lub telefoniczny 33 876 49 32; 33 474 20 33
   
do góry
Copyright Stolmet 2006-2020. All Rights Reserved
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl