MODERN DRIVE - system elektrycznego otwierania szuflad

Cena: 441,00 zł 441.00
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48H (dokładny termin potwierdza obsługa)
quantity szt.
dodaj do przechowalni
Producent: GTV
Kod produktu: GTV-MB-MBDrive

Opis

Modern Drive-logo

MODERN Drive – nowoczesny i bezpieczny system do szuflad

Rozwój nowoczesnych technologii sprawia, że zaawansowane rozwiązania techniczne, które kiedyś były zarezerwowane tylko i wyłącznie dla wysokiej klasy sprzętów elektronicznych, są obecnie dostępne również dla użytkowników mebli i wyznaczają nowe trendy w wyposażeniu wnętrz.

Otwieranie szuflady kojarzy się zwykle z pociągnięciem jej do siebie za pomocą uchwytu. W niektórych sytuacjach wymaga to odłożenia tego co akurat trzymamy w ręku. Aby ułatwić użytkowanie szuflad wprowadziliśmy na rynek system elektrycznego wspomagania otwierania szuflad. Wystarczy lekkie naciśnięcie frontu, aby szuflada samoczynnie i automatycznie wysunęła się, a następnie dzieki prowadnicom z cichym domknięciem delikatnie zamknęła się" mówi Monika Kossel z firmy GTV.

Rozwiązanie Modern Drive jest jednym z nielicznych na rynku, które spełnia rygorystyczne normy europejskie: EN 55014-1, EN 55014-2,EN 60335-1, a także posiada certyfikat ROHS.

System Modern Drive GTV, oprócz standardowej funkcji elektrycznego wspomagania otwarcia szuflady, może być również używany w trybie „Niania", który jest niezwykle przydatny dla rodziców małych dzieci. Dzięki specjalnym zabezpieczeniom będą one miały utrudniony dostęp do zawartości szuflad. Działanie funkcji wymaga doposażenia systemu w dodatkowy sensor. W tym trybie, otwarcie szuflady następuje poprzez położenie ręki na ukrytym przycisku (zazwyczaj umiesz

cza się go pod blatem), a następnie naciśnięciu frontu szuflady.

Każda z szuflad może działać w trybie niania - wystarczy odpowiednie ustawienie przełączników na urządzeniu. Żeby wyłączyć tryb bezpieczny, wystarczy ponownie przestawić przełączniki do pozycji wyjściowej. Jeden sensor Niania, jest przeznaczony na kompletny zestaw szuflad.

System Modern Drive GTV poradzi sobie zarówno z szufladami o standardowej wysokości jak również z tymi o nieco większych gabarytach. Elektryczne wspomaganie otwierania, zintegrowane z prowadnicami ze specjalnym spowalniaczem, gwarantuje ciche i delikatne zamykanie, a użytkownicy zyskują komfort oraz swobodę użytkowania swojej przestrzeni kuchennej.

Mechanizm występuje w wersji :

Do pojedyńczej szuflady oraz w wersji do potrójnej szufladyoczywiście w konfiguracji dowolnej 3+1 lub 1+2

Jeśli na naszej stronie nie znaleźliście Państwo produktu,

którego potrzebujecie, prosimy o kontakt na stolmet@stolmet.pl

lub skontaktować się z obsługą 33-87-65-273

Sprawdź przesyłkę
 
do góry
Copyright Stolmet 2006-2016. All Rights Reserved
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl