Nożyczki renomowanej firmy FISKARS - wybierz odpowiednie dla siebie

Cena: 40,38 zł 40.38
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48H (dokładny termin potwierdza obsługa)
quantity szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Functional Form -pomarańczowa seria

Klasyczne pomarańczowe nożyczki firmy Fiskars cieszą się popularnością od ponad czterech dziesięcioleci. W ofercie znajduje się szeroki wybór nożyczek o ostrzach wykonanych z wysokiej jakości stali bezniklowej. Ich rękojeści zapewniają dużą przestrzeń dla palców i pewny uchwyt. Dzięki temu siła nacisku jest rozprowadzana równomiernie, dając poczucie  komfortu i zapobiegając zmęczeniu. Dla zapewnienia zarówno wytrzymałości, jak i higieny,  rękojeści są formowane wtryskowo bezpośrednio na ostrzach.

Obcinacz do nici - Wąskie ostrza, szpiczaste końcówki pozwalają na precyzyjne cięcie nitek i delikatnych materiałów.

Nożyczki krawieckie - Design wzorowany na tradycyjnych nożycach krawieckich. Pewnie leżąca w dłoni ergonomiczna rękojeść. Długie ostrze ułatwia cięcie. Śruba pozwala regulować docisk ostrzy.

Nożyczki uniwersalne - Nożyczki o wszechstronnym zastosowaniu w domu, szkole i biurze.

Nożyczki Zig-zag (ząbkowane) - Przeznaczone do obcinania krawędzi i szwów materiałów takich jak płótno, filc, sztuczna skóra czy papier. Wydłużone dolne ostrze ułatwia pracę podczas przecinania dużych płacht materiału.


AVANTI

Szeroki wybór nowoczesnych nożyczek Avanti zaprojektowano z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Wykonane z odpornego na uderzenia polipropylenu ergonomiczne rękojeści gwarantują pewny uchwyt. Dzięki temu siła nacisku jest rozprowadzana równomiernie, dając poczucie komfortu i zapobiegając zmęczeniu. W celu zapewnienia zarówno wytrzymałości, jak i higieny, rękojeści są formowane wtryskowo bezpośrednio na ostrzach.

Nożyczki uniwersalne - Nożyczki o wszechstronnym zastosowaniu.

Nożyczki profesjonalne krawieckie - Długie, masywne ostrza zapewniają skuteczne i precyzyjne cięcie.

Nożyczki kuchenne - Do rozcinania opakowań produktów żywnościowych oraz cięcia natki warzyw. Dzięki ząbkowaniu bardzo dobre również do cięcia śliskich materiałów tekstylnych.

Nożyczki do nici - Szpiczaste zakończenie ostrzy ułatwia precyzyjne cięcie.

Uwaga! Nożyczki uniwersalne oraz kuchenne z serii pomarańczowej występują także w wersji dla leworęcznych na zamówienie w tym celu prosimy o kontakt z działem sprzedaży internetowej. KONTAKT


Jeśli na naszej stronie nie znaleźliście Państwo produktu,

którego potrzebujecie, prosimy o kontakt na stolmet@stolmet.pl

lub skontaktować się z obsługą 33-87-65-273

Sprawdź przesyłkę
 
do góry
Copyright Stolmet 2006-2016. All Rights Reserved
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl