nasza oferta
Odbierz rabat!

Baza wiedzy

Żaluzja na wymiar - gotowy komplet. Pobierz i uzupłnij formularz

Cena: 9,42 zł 9.42
Wysyłka w: 7 Dni
ilość szt.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

Formularz zamówieniowy dostępny do pobrania pod zdjęciem produktowym
      
Formularz w formacie .xls należy uzupełnić w programie Microsoft Excel - otwieranie formularza w programach pokrewnych może powodować brak obliczania ceny. Wypełnienie formularza przez klienta jest jedynym sposobem dokonania wyceny.

  • Maksymalne wymiary możliwe do zamówienia:
  • Wysokość: 150 cm
  • Szerokość: 110 cm
  • Jeżeli wpisane wymiary przekroczą wskazane zamówienie będzie automatycznie anulowane

Przedstawiamy Państwu system żaluzji do własnego montażu i do własnego systemu kompletacji. Otóż zazwyczaj żaluzje stosuje się tam gdzie stosowanie drzwi jest niemożliwe lub wymiar jest na tyle nietypowy że łatwiejsze jest zastosowanie żaluzji co spełnia jakby tę samą funkcję czyli zamyka przestrzeń szafki lub jakiegokolwiek otworu. Oczywiście też stosujemy jeśli estetyka i tzw DESIGNE tego wymaga.


Zamówienie gotowej żaluzji polega na dokładnym wymiarowaniu szafki , wypełnieniu formularza (formularz powyżej) zapisanie go na swoim komputerze i dołączenie do zamówienia. Formularz przeliczy od razu koszt gotowego do zamontowania kompletu żaluzji -ceny netto należy doliczyć 23% podatku VAT. Po zamówieniu skontaktujemy się z Tobą i potwierdzimy realizację oraz prześlemy odpowiednią fakturę.

Potwierdzenie wraz z fakturą proforma jest uznawane wówczas jako zaliczka do wykonania i będzie rozliczone z fakturą ostateczną (pomniejszona wartość o zaliczkę)

Jeśli żaluzja będzie bardzo duża obsługa może wysłać już ostateczną fakturę do opłaty aby uruchomić proces produkcyjny

 

Dostępne kolory:

       Wiśnia          Aluminium      Wenge /Orzech        Buk

 


Drodzy Państwo ! jeśli wydaje się Państwu to nieczytelne lub nie zrozumieliście systemu konfiguracji proszę do nas napisać i z chęcią się tym zajmiemy . Nasz mail to esklep@stolmet.pl.

Proszę pobrać formularz zamówienia pod indywidualny wymiar, wypełnić i nam odesłać.

Jeśli na naszej stronie nie znaleźliście Państwo produktu którego potrzebujecie, prosimy o kontakt mailowy na esklep@stolmet.pl lub telefoniczny 33 876 49 32; 33 474 20 33
   
do góry
Copyright Stolmet 2006-2020. All Rights Reserved
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium