Akademia Hafele - Prezentacja produktów

W poniedziałek dnia 06.11 w odbyła się prezentacja produktów marki Hafele.
Zapraszamy na krótką fotorelację z wydarzenia na którym mieliśmy przyjemność gościć specjalistów z branży

Na prezentacji poruszyliśmy kwestie ergonomii w zabudowie meblowej, najnowszych trendów z branży, oferty towarowej czy możliwości konstruowania inteligentnych mebli.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z zapotrzebowania na nowoczesne i dobrze przemyślane rozwiązania, które nie tylko sprawią, że użytkowanie państwa mebli będzie wygodne i przyjemne ale spowodują, że staną się ciekawym i niezwykle funkcjonalnym elementem każdego wnętrza.

Dzięki współpracy z firmą Hafele – międzynarodowym producentem akcesoriów i okuć meblowych najwyższej jakości – powiększamy naszą ofertę o bazę 80 tysięcy produktów. Tak szeroki asortyment pozwala na wyposażenie mebli w standardzie ekonomicznym, gdzie liczy się prostota i funkcjonalność oraz na stworzenie nowoczesnych mebli jutra, gdzie zdalnie sterowane światłem czy w pełni programowalne przez nas zachowanie mebli staje się rzeczywistością.

W końcu, któż by nie chciał aby rano światła włączały się same rozświetlając pomieszczenie, a drzwi garderoby rozsuwały się włączając przy tym muzykę?

 

  

  

  

  

   

      

   

   

   

   

   

   

Nie znalazłeś tego czego szukasz?

Napisz do nas na: esklep@stolmet.pl
lub zadzwoń: 33 876 49 32;
33 474 20 33

do góry
Copyright Stolmet 2006-2020. All Rights Reserved
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl