Klucz cyfrowy MASTER

Cena: 10,96 zł 10.96
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48H (dokładny termin potwierdza obsługa)
quantity szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Klucz cyfrowy MASTER to rewelacyjne rozwiązanie, które pozwala na stworzenie tzw. systemu dyrektorskiego. Wystarczy zamontować kilka zamków 138 z kluczem cyfrowym (do każdego zamka niepowtarzalny klucz, który otwiera tylko jeden konkretny zamek) i dokupić klucz cyfrowy MASTER, który będzie otwierał wszystkie te zamki. Jest to wygodny sposób dla wszystkich dyrektorów, szefów, właścicieli firm, którzy chcą mieć dostęp do wszystkich zamków, a nie chcą nosić za sobą wszystkich kluczy, od każdego zamka oddzielnie.

System ten można wykorzystać także przy tworzeniu szatni w miejscach publicznych, jak supermarkety, centra handlowe, baseny itd. Klienci mogą zostawić swoje rzeczy w szatni, wtedy zabierają klucz cyfrowy (dołączony do zamka) ze sobą, w przypadku zgubienia (co często się zdarza), zamiast trzymać zapasowe klucze do każdego zamka oddzielnie, można zaopatrzyć się w jeden klucz MASTER, który otworzy wszystkie zamki.

Jest to także świetne rozwiązanie gdy zgubimy klucz cyfrowy do zamka 138, gdyż klucz ten otwiera wszystkie zamki 138 z kluczem cyfrowym.

Produkty powiązane

Jeśli na naszej stronie nie znaleźliście Państwo produktu,

którego potrzebujecie, prosimy o kontakt na stolmet@stolmet.pl

lub skontaktować się z obsługą 33-87-65-273

Sprawdź przesyłkę
 
do góry
Copyright Stolmet 2006-2016. All Rights Reserved
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl