Waluty
Twój sprawdzony dostawca okuć

Napisz do nas o ofertę hurtową!
esklep@stolmet.pl 

Jeżeli prowadzisz zakład, produkujesz meble lub jesteś stolarzem hobbystom, oto powody dla których powinieneś wybrać STOLMET.PL jako swojego dostawcę okuć:

 

  • Najlepsze ceny na rynku
  • Szybka wysyłka
  • Bardzo szeroka oferta
  • Elastyczność
  • Indywidualne podejście do klienta

 

Produkcja mebli w obecnych czasach wymaga wszechstronności - rynek jest nasycony a klienci wymagający. Doświadczając tego na własnej skórze zapewne dobrze wiesz, że dostawca okuć meblowych musi posiadać szeroką ofertę oraz być odpowiednio elastycznym dla Twoich potrzeb oraz co równie ważne gwarantować niskie ceny.

Sprzedajemy okucia do mebli od 30 lat, początkowo zaopatrując w okucia lokalnych Kalwaryjskich stolarzy (o których zwykło już mawiać się "słynne meble Kalwaryjskie" za sprawą ich trwałości na lata). Z czasem powiększania oferty oraz rozwoju sieci dostaw zaczęliśmy zaopatrywać w akcesoria meblowe stolarnie i fabryki w całej Polsce. No dobrze, a co z tego jest ważne dla Ciebie?

Kupując u nas wiesz, że kupujesz towar od ludzi którzy na meblach "zjedli zęby". Zawsze służymy pomocą w wszelakich zagadnieniach z naszej oferty abyś mógł skupić się na swojej pracy. Z naszego magazynu do stolarzy wysłaliśmy już ponad 400 000 paczek z naszymi okuciami, które w 95% są dostarczane następnego dnia od nadania, dlatego masz pewność, że Twoje zamówienie dotrze szybko i bezpiecznie.

Nie znalazłeś tego czego szukasz?

Napisz do nas na: esklep@stolmet.pl
lub zadzwoń: 33 876 49 32;
33 474 20 33

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl